Felvételi

A nyílt nap programja, 2018. november 14.

7.30-tól Foglalkozások megtekintése
10.10-10.53 Továbbtanulási tájékoztató Vetítő (alagsor) művészeti szakgimnázium
Hangverseny terem (11. terem, 1. em.) gimnázium
11.00-11.43 Tájékoztató a kollégiumról Pápai Szakképzési Centrum Reguly Antal Szakképző Iskolája és Kollégiuma, Alkotmány u. 16.
13.30-tól Továbbtanulási tájékoztató Vetítő (alagsor) művészeti szakgimnázium
01. terem (kémiai előadó, fsz.) gimnázium

Megtekintésre ajánlott foglalkozások

Az óra száma Idő Osztály (csoport) Tantárgy Tanár Tanterem
1-5. 7.30-11.43 10. M rajz-festés B. Hegedűs Piros Műterem (2. em.)
1-5. 7.30-11.43 10. M festészet gyakorlat Fátyol Ella Tűzzománc műhely (földszint)
1-5. 7.30-11.43 10. M grafikai technológia gyak. Orsós Erzsébet Grafika műhely (alagsor)
1-3. 7.30-9.53 12. M tervezés és gyakorlat Sós Gergő Szitanyomó műhely (alagsor)
1-6. 7.30-12.33 12. M rajz-festés Sudár Péter Műterem (2. em.)
1-3. 7.30-9.53 13. M mintázás Piller Csaba Szobrász  műhely (alagsor)
1. 7.30-8.13 9. Ny angol nyelv (emelt) Schütz Viktor 23. terem
1. 7.30-8.13 9. Ny német nyelv (emelt) Kerekesné Godány Veronika 13. terem
1. 7.30-8.13 9. M magyar nyelv és irodalom Horváth Zsuzsanna 06. terem
1. 7.30-8.13 10. A kémia Berkes Lajos 01. terem
1. 7.30-8.13 11. M történelem Kovács Csilla 21. terem
1. 7.30-8.13 12. A német nyelv (emelt) Tamási Ivett 11. terem
1. 7.30-8.13 13. M festészettörténet Földesi Barnabás Vetítő terem (alagsor)
2. 7.30-8.13 9. Ny angol nyelv (emelt) Schütz Viktor 23. terem
2. 7.30-8.13 9. Ny német nyelv (emelt) Kerekesné Godány Veronika 13. terem
2. 8.20-9.03 9. A matematika Jakab Katalin 22. terem
2. 8.20-9.03 9. M matematika Tárkányi Tibor 05. terem
2. 8.20-9.03 10. A biológia Piedl Erzsébet 14. terem
2. 8.20-9.03 11. A történelem Ottó Mariann 24. terem
2. 8.20-9.03 12. A német nyelv (emelt) Tamási Ivett 11. terem
2. 8.20-9.03 12. A angol nyelv (emelt) Hertnerné Bakonyi Mária 12. terem
2. 8.20-9.03 13. M festészettörténet Földesi Barnabás Vetítő terem (alagsor)
3. 9.10-9.53 9. Ny matematika Tárkányi Tibor 05. terem
9. A angol nyelv (emelt) Ottó Mariann 06. terem
3. 9.10-9.53 9. M informatika Horváth László 15. terem
3. 9.10-9.53 10. A angol nyelv (emelt) Kerekesné Godány Veronika 14. terem
3. 9.10-9.53 10. A német nyelv (emelt) Tamási Ivett 11. terem
3. 9.10-9.53 11. M mozgóképkultúra és médiaismeret Kúsz Katalin Vetítő terem (alagsor)
3. 9.10-9.53 12. A matematika (emelt) Jakab Katalin 22. terem
3. 9.10-9.53 12. A matematika Klausz Eszter 21. terem
3. 9.10-9.53 13. M festészettörténet Földesi Barnabás PC-terem (alagsor)
Az óra száma Idő Osztály (csoport) Tantárgy Tanár Tanterem
4-7. 10.10-13.23 13. M táblakép- és falfestészet gyakorlat Földesi Barnabás Festő műhely (alagsor)
4-7. 10.10-13.23 13. M tervezőgrafika gyakorlat Makai Bernadett iMac-terem (alagsor)
4-7. 10.10-13.23 13. M tervezőgrafika gyakorlat Sós Gergő PC-terem (alagsor)
4. 10.10-10.53 9. Ny német nyelv Klausz Eszter 01. terem
4. 10.10-10.53 9. Ny angol nyelv Hertnerné Bakonyi Mária 12. terem
4. 10.10-10.53 9. A földrajz Piedl Erzsébet 06. terem
4. 10.10-10.53 9. M informatika Horváth László 15. terem
4. 10.10-10.53 10. A matematika Tárkányi Tibor 05. terem
4. 10.10-10.53 11. A angol nyelv (emelt) Mecséri István 24. terem
4. 10.10-10.53 11. M művészettörténet Piller Csaba 22. terem
5. 11.00-11.43 9. Ny német nyelv Klausz Eszter 01. terem
5. 11.00-11.43 9. Ny angol nyelv Hertnerné Bakonyi Mária 12. terem
5. 11.00-11.43 9. M informatika Horváth László 15. terem
5. 11.00-11.43 9. A német nyelv (emelt) Ottó Mariann 06. terem
5. 11.00-11.43 10. A földrajz Piedl Erzsébet 05. terem
5. 11.00-11.43 11. A angol nyelv (emelt) Mecséri István 24. terem
5. 11.00-11.43 11. A német nyelv (emelt) Kerekesné Godány Veronika 14. terem
5. 11.00-11.43 12. A történelem Kovács Csilla 21. terem
6. 11.50-13.23 9. A fizika Berkes Lajos 01. terem
6. 11.50-12.33 9. M informatika Horváth László 15. terem
6. 11.50-12.33 10. A angol nyelv Ottó Mariann 05. terem
6. 11.50-12.33 10. A német nyelv Tamási Ivett 14. terem
6. 11.50-12.33 11. M angol nyelv Mecséri István 23. terem
6. 11.50-12.33 11. ée magyar nyelv és irodalom Horváth Zsuzsanna 21. terem
6-7. 11.50-13.23 10. M mintázás Piller Csaba Szobrász műhely (alagsor)
7. 12.40-13.23 11. M angol nyelv Mecséri István 23. terem
7. 12.40-13.23 11. ée magyar nyelv és irodalom Horváth Zsuzsanna 21. terem

Kérjük kedves vendégeinket, hogy a megtekinteni kívánt elméleti órákra becsengetés előtt érkezzenek! A szakmai gyakorlat és rajz-festés foglalkozások a csengetési rendtől függetlenül látogathatók.