Vintze Regina – „Zirc Város Utánpótlás Sportolója 2020”

Zirc Városi Önkormányzat Képviselő-testülete ” Zirc Város Utánpótlás Sportolója 2020″ címet adományozta Vintze Regina 9. Ny osztályos tanulónak, aki a Komáromi VSE és a zirci nevelőegyesület tagja.

Regina számos területi és országos versenyen állhatott dobogóra.
Legutóbb három arany- és egy bronzéremmel tért haza a ZTE10 Kupa ranglistaversenyről, Zalaegerszegről.

Háromszor saját korosztályában, az ifjúságiak között állhatott fel a dobogó legmagasabb fokára, és a nála idősebbek mezőnyében, junior korcsoportban is érmes helyen végzett.
Tízméteres puska negyvenlövéses számban, ötvenméteres puska fekvő számban és ifjúsági összetettben – térdelő, fekvő, álló testhelyzet – egyaránt nem talált legyőzőre a korosztályában, míg a juniorok között a hazai sportlövészetben már hírnevet szerző versenyzők mögött végzett a harmadik helyen a szintén három testhelyzetből álló számban.

A remek sportlövő az Európa-bajnoki selejtezősorozat legutóbbi három versenyén is szépen helytállt a felnőttek között.
Szívből gratulálunk és további sok sikert kívánunk sportlövői pályafutásához!